Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Sportif Faaliyetler arrow Otlukbeli Spor dan Basın Açıklaması
Otlukbeli Spor dan Basın Açıklaması

OTLUKBELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BASIN AÇIKLAMASI YAPARAK DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

   Kuruluşunun 3. yılında, 3 spor dalında aynı anda mücadele eden ve başarılı sonuçlara imza atan Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü basın açıklaması yaparak yaşanan zorlukları ve müjdeli bir haberi açıkladı. Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Yusuf Meral şunları belirtti: 

BİZ ÜÇ BEŞ KİŞİYİZ...!

   "Sevgili Otlukbeli’li kardeşlerim, artık bazı farklılıkların zamanı geldi, geçiyor. Karanlıkların aydınlığa dönüşmesi, umutların yeşerdiği, düzenli, seviyeli, sağlıklı, hor görülmeyen, eşit olan, saygıya başarıya daha güzel bir topluma sahip olma zamanı geldi. Bizce Otlukbeli’nde çok güzel insanlar var, ancak hepsiyle tek tek konuştuğun zaman, her şey mükemmel, her türlü hayırlı yola desteği var. Konuşması düşüncesi çok iyi, hatta mükemmel. Ama tek sorunumuz iki yada üç kişi bir araya geldiğimiz zaman her şey değişiyor. Eleştiri, ben bilirim ,ne olacak, bana ne gibi tavırlar sergilenmeye başlıyor. Bizim en büyük kaybımız işte bu gibi düşünceler. Otlukbeli’nde insanların her zaman en kolay yolu seçtiğini bir çoğumuz biliyoruz. Hatta bireysel olarak da eleştiriyoruz. Daha sonra eleştirdiğimiz şeyleri kendimizde yapıyoruz. Hiç bir şey yapma eleştir. Yapana en gel olmak dedikodu, menfaatlere sakın dokunma hep al ama vermeyi düşünen çok az. Susmak, korkmak iyi şeyler yapmak topluma yararlı işler yapmak boş iş, ne olacak düşüncesi hakim. Biz üç beş kişiyiz biz ilçemiz için bir şeyler yapmak elimizi taşın altına sokan bireyleriz. Ama hep bir menfaat arandı yapılan işlerin altında, bir gün gelecek herkes anlayacak bu işlerde çıkar yok. Çok eleştirenler pişmanlık duyacak onlarda yakın zamanda başarılar emekler ortaya çıkınca göreceklerdir. Yapılan her güzel şeye Otlukbeli’nin ihtiyacı vardır.

Hayat bize istediklerimizi vermiyorsa biz hayattan istediğimizi almasını bilmeliyiz.

            Biz Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü yönetimi olarak 2010  yılından itibaren Erzincan da aktif futbol takımlarımızla maçlara çıkıyoruz. Otlukbeli’nde spor aktiviteleri tarihinde ilk kez bu kadar ileri gitti. İki Futbol takımımız, bir hentbol takımımız ve güreş takımımız aktif olarak devam etmekteyiz. 2010 yılında kurulan Otlukbeli Gençlik Spor Kulübü üç yıllık sezonda “Örnek kulüp” seçilerek Erzincan da fair play ödülüne layık görüldü. Bizim amacımız Gençliğimiz ve çocuklarımızı kütü alışkanlıklardan vazgeçirmek. Aileye, topluma ve ilçemize dürüst, sağlıklı ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek. Bize bu yolda destek olan ilçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin TEKİN’in vermiş olduğu maddi ve manevi destekle ayakta duruyoruz. Spor kulübü olarak ilçe kaymakamımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı minnettarız. İlçe halkımızın da maddi manevi desteklerini bekliyoruz.

Amaçlarımıza yavaş yavaş ulaşıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı İlçemiz Futbol sahası için  550.bin TL bütçe ayırmış olup mevcut toprak sahanın olduğu alana sunni çim futbol sahası yapılacaktır. İlçemize ve gençlerimize hayırlı olsun.   

 

Yorumlar 

 
+2 #1 HAYIRLI OLSUNERHAN ERCAN 11-06-2013 11:06
TÜM OTLUKBELİ İLÇESİ VATANDAŞLARINA HAYIRLI OLSUN DİLERİM BU DAYANIŞMA DAHA MÜHÜM NOKTALARA ULAŞIR VE BU DAYANIŞMANIN MEYVELERİNİ HEP BERABER TOPLAR VE GELECEKTEKİ GENÇLERE SUNARIZ.. BURADAN KULÜP BAŞKANIMIZA VE SYN KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAK İSTERİM DAHA GÜZEL BİR İLÇE İÇİN HEP BERABER MÜCADELEYE DEVAM
 
 
+1 #2 Uzattım ellerimi TUT artık.Adem AKSU 13-06-2013 11:09
Otlukbeli garıban ezilmişler, unutulmuşlar vede burdan öteye yol yok, köy yok merhalesiyle yaşam mücadelesi veren, umutlar hep başka baharlara kalan ertelenen memleketim. Otlukbeli için umutla bir şeyler yapmak isteyenler, yapanlar, gönülden çaba gösterenlere teşekkür ediyorum. Birlik bereberlik temenisiyle...
 
 
0 #3 CVP: Otlukbeli Spor dan Basın AçıklamasıHAYIRLI OLSUN 13-06-2013 13:17
İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN HÜSEYİN TEKİN BEYİ TEBRİK EDERİM.İLÇEMİZE YAPILACAK YENİ SUNNİ ÇİM FUTBOL SAHA GENÇLERİMİZE HAYIRLI OLSUN.EMEĞİ GEÇENLERİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM.BİR NEBZEDE OLSUN GENÇLERİMİZİ KAVHE KÜLTÜRÜNDEN UZAK TUTMUŞ OLACAKTIR.SAĞLIKLI BİR NESİL İNŞALLAH YETİŞECEKTİR.
 
 
0 #4 HAYIRLI OLSUNREHİM BEDİR 14-06-2013 09:04
OTLUKBELİ İLÇESİ ÇOK DAHA GÜZEL YATIRMLARA LAYIK.SPORLA BİRLİKTE EN ÖNEMLİ OLAN İLÇEMİZDE BİR YÜKSEK OKUL OLMAYIŞI ANCAK BEN İNANIYORUMKİ DEĞERLİ KAYMAKAMIMIZ BU SORUNUN TAKİPÇİSİ OLACAKTIR. NASILKİ SPOR SAHASI İŞİNİ ÇÖZDÜYSE BU YÜKSEK OKUL İŞİNİDE BAŞARACAKTIR.ALLAHIN İZNİYELE İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN HÜSEYİN TEKİN BEYİ TEBRİK EDERİM.İLÇEMİZE YAPILACAK YENİ SUNNİ ÇİM FUTBOL SAHA GENÇLERİMİZE HAYIRLI OLSUN.EMEĞİ GEÇENLERİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM.BİR NEBZEDE OLSUN GENÇLERİMİZİ KAVHE KÜLTÜRÜNDEN UZAK TUTMUŞ OLACAKTIR.SAĞLIKLI BİR NESİL İNŞALLAH YETİŞECEKTİR.
REHİM BEDİR.İSTANBUL
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi