Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Otlukbelinden Haberler arrow Yüksekokulumuzu İstiyoruz
Yüksekokulumuzu İstiyoruz

 

 

Eski Belediye Başkanımız Hacı Yusuf ALBAYRAK tarafından Erzincan Üniversitesi Rektörlüğüne Yazılan Mektubu sizlerle paylaşıyoruz;

Sayın hocam:  size önce sağlık ve başarı dileklerimi sunmak istiyorum. Kutsal saydığımız önemli bir makamı ALLAH size nasip etmiş.  Başarılı olmanız için dua ediyorum.

Biliyorsunuz Osmanlı Padışahı  FATİH SULTAN MEHMET güzel ANADOLUYA  2 sefer yaptı.

1.Seferi  29 Mayıs 1453 İstanbulun FETHİ

2.Seferi  11 Ağustos 1473 OTLUKBELİ Savaşı olmuştur.

 Diğer seferlerini hep batıya yapmıştır. 

 

OTLUKBELİ denince:   Aklımıza Tarih ve FATİH SULTAN MEHMETİN manevi şahsiyeti gelir.

 

OTLUKBELİ HARİÇ: Erzincan ın tüm ilçelerinde Yüksek Okul  var.  Hocam bu nasıl bir iştir?

 

Otlukbeli ilçemize acele YÜKSEK OKUL talebim vardır.

 

Fatih Sultan Mehmet’in Anadolu ya ikinci yadigarı olan OTLUKBELİ İlçemizde mutlaka Yüksek Okul açılmalı.

Hocam öyle bir bölüm açmalıyız ki:  Öğrenci bulmakta zorluk yaşamayalım. Türkiye de son senelerde  ihtiyaç duyulan İŞ  SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Bölümünü uygun olan fakültenize bağlı olarak OTLUKBELİ İlçemizde Meslek Yüksek Okulu açabiliriz.

 

Hocam bu fikrimi Lütfen OTLUKBELİ için kullanalım…… Yoksa hakkımı helal etmem.

 

Hocam OTLUKBELİ alt yapı itibarı ile Yüksek Okul açılmasına hazır.  Benim Belediye Başkanlığım dönemimde ileriye dönük yaptığımız planlama sonucu: OKUL bina alternatifleri aşağıda sıralanmıştır.

 

1-OKUL ya da YURT olabilecek 2 adet  belediye ye ait  boş bina var.

2-OTLUKBELİ Hükümet Konağı 50 000 nüfuslu ilçeye göre planlanmış bir bina olup, Şu anda atıl veya gereksiz yere kullanılan alan çok fazla olup; bu alanlar VALİLİK veya KAYMAKAMLIKLA protokol yapılarak  hem OKUL hem de YURT olarak kullanılabilir.

3-Eski ZAFER İLKOKULU Yüksek Okul olarak kullanılabilir.

 

Hocam Ben bir eğitimciyim 31 Yaşında BELEDİYE BAŞKANI seçildim OTLUKBELİ belde idi LİSESİ yoktu. Ben İMECE usulü ile Lise Binasını yaptırdım ve LİSE’ yi açtırdık. Zor şartlarda açtığımız O LİSEDEN mezun olup Üniversiteyi bitiren veya okuyan genç sayısı 150 civarında.

 

Daha Sonra OTLUKBEL’ni  İLÇE YAPTIK:  Zamanın BAŞBAKANI sayın: TUGUT ÖZAL’A  yazdığım mektubu ekte sunuyorum.

İnşaallah size yazdığım bu 2. önemli mektup sayesinde de: OTLUKBELİ’ne kuracağımız YÜKSEK OKUL’dan mezun olan gençleri de görmek hepimize nasip olur.

Kuracağınız Yüksek Okulun  ve Yerleşkesinin ismini siz belirleyin.

 

Otlukbeli KAYMAKAMI ve BELEDİYE BAŞKANI ile görüşün.  Eminim ki onlarda bu PROJEYE koşarak yaklaşacaktır. Tıkandığınız yerde bana haber verin çözeyim.

İşin TEKNİK ve HUKUKİ boyutunu size , Sizi de ALLAH’A emanet ediyorum.

 

Saygılarımla

 

 

                                                                                                                Hacı Yusuf ALBAYRAK

 

 

Yorumlar 

 
+2 #1 CVP: Yüksekokulumuzu İstiyoruzsamandıralı 28-05-2013 09:25
ey otlukbelililer artık uyanın uyanında hangi çağda yaşadığımız artık boş dedikodularla uğraşmak yerine SAYIN hocam ve değerli abimiz BAŞKAN ımızın nelerle uğraştığını takdir ediyoruz kısır boş ve inat uğruna 5 yılda bir elinize geçen fırsatları ilçemiz için köyümüz içn geleceğimiz çocuklarımız için haba etmeyin .artık Yusuf ALBAYRAK yok ama hiç değilse Yusuf Albayrak gibi veya yarısı kadar bir yönetici porojeci atılmcı ufku geniş girişken birileri çıksın ön plana.artık yeter UYAN Otlukbeli ey KARAKULAĞIM artık ŞAHLAN VE KADERİN DEĞİŞSİN sen bunu hakkediyorsun. başkanım özellikle şahsınıza bilginize emeğinize saygı duyuyor.dilek ve temennilerinize gönülden katılıyorum. elimizden gücümüz nisbetinde yardımdan kaçmayacağımızı belirtir. size ALLAHTAN SAĞLIK sıhhat dilerim .ALLAHA EMANET OLUN .
 
 
+2 #2 OTLUKBELİNE YÜKSEK OKUL GEREKREHİM BEDİR 28-05-2013 09:26
SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜMÜZ HACI YUSUSF ALBAYRAK ABİMİZİ YÜKSEK OKUL İLE İLGİLİ PROJELERİNİ DESTEKLİYORUM.ŞAHSIMA ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.İLÇEMİZİN KALKINMASI VE GELİŞMESİ VE GENÇLERİMİZİN OKUMASI İÇİN DESTEKLENMESİ GEREKEN PROJE, ŞU AN İLÇEDE YÖNETİCİ OLAN VE SİVİL TOPLUM VE SİYASİ PARTİ YÖNETİCİLERİN BU İŞİ SAHİPLENİP DESTEKLEMESİ LAZIM BAŞARIYA ULAŞILMASI İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HAREKET EDİLEREK HER KESİN SİYASİ GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYULARAK OTLUKBELİ ÇİN MÜCADELE EDİLMELİ DEVLETİN KAPILARINI AŞINDIRMALIYIZ.BİZ İSTEDİKTEN SONRA YAPILMAYACAK BİR ŞEY YOK YETERKİ İSTEMESİNİ BİLELİM.SAYGILARIMLA
ALLAHA EMANET OLUN.
 
 
+3 #3 YÜKSEK OKULHAKAN BEDİR. 28-05-2013 09:54
TARİHLERLE İSMİNİ DUYRUMUŞ BİR OTLUKBELLİ OLARAK İLÇEMİZDE OTLUKBELİ YÜKSEK OKULUNUN OLMAYIŞI BÜYÜK BİR EKSİKLİK.OTLUKBELİNDE VE ÇEVRE KÖYLERİMİZDE İKAMETGAH YAPAN HEMŞERİLERMİZİN ÇOCUKLARININ EN AZ ÖN LİSAN OKUYACAĞI BİR MESLEK OKULU YAPILMASINI ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNDEN İSTEMEKTEYİM.EĞER YARDIMCI OLURSA ALLAH KATINDA BÜYÜK BİR HAYRA VESİLE OLACAKTIR.BEN ŞU AN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİNDE OKUMAKTAYIM.
 
 
+3 #4 CVP: Yüksekokulumuzu İstiyoruzhamza yahşi 28-05-2013 10:06
Ağzınıza yüreğinize sağlık sayın BAŞKANım içimizde birikmiş fakat kimsenin dışarıye vuramadığı daha doğrusu nasıl ve nereden başlanacağını dahi bilmediği bir özlemi dile getirip bir adım attığınız için teşekkürler.bundan sonrası ilçe kaymakamı mevcut belediye başkanı il genel meclis üyeleri ilçe milli eğitim müd.v.s etkin zevat ilçe bürokratları artık elinizi taşın altına sokma zamanı el ele vererek niçin olmasın olmaması için hiçbir neden yok.haydi otlukbli zaman birlik beraberlik zamanı. ALLAH yar ve yardımcımız olsun. şimdiden ilçemize hayırlı olsun işe başlamak bitirmenin yarısıdır. selam ve saygılarımla.
 
 
+2 #5 YÜKSEK OKULUMUZU İSTİYORUZOĞUZHAN BEDİR 28-05-2013 11:10
ERZİNCANIN TÜM İLÇELERİNDE YÜKSEK OKUL OLMAYAN İLÇE OTLUKBELİDİR.ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜMÜZDEN OTLUKBELİ İLÇESİNE YÜKSEK OKUL AÇILMASINI İSTEMEKTEYİZ.SAYIN REKTÖRÜMÜZÜN GEREKLİ DUYARLILIĞI GÖSTEREREK OTLUKBELİ İLÇEMİZE YÜKSEK OKUL AÇILMASI YÖNÜNDE ÇALIŞMA BAŞLATMASINI BEKLEMEKTEYİZ.
 
 
+5 #6 teşekkürlereğitim 29-05-2013 00:07
değerli hocamıza çok teşekkür ederiz... samimi şekilde düşüncelerini yazmış. ama bizim ilçeye yüksek okul açılması oraya gelecek olan gençliğe yapılacak en büyük kötülüktür. bencilce davranıp körpe beyinlerin orda harcanmasına göz yummak bizlere yakışmaz. ilçemizin nufusu 1500 kişi iken halen ilçe konumunda mualesef. eğer yerel yönetimler hakkında bilginiz varsa, ilçemize sağlanan kaynağın hiçbir ihtiyaca cevap veremeyeceğini çok iyi bilirsiniz. ama belde olduğu takdirde emin olun şuan ki yararlanılan imkanlardan daha fazlasını alacaktır. açıkçası yüksek okul getirip gençliği tüketeceğimize elimizdeki gençliğin yetişmesi için neler yapabiliriz onu düşünmeliyiz. hala dersane için tercana giden öğrencilerimiz var yazık. yüksek okuldan ziyade dershane açmamız daha faydalı olup ve ilçemiz halkının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecektir. ilçemizde yüksek okul olması bizi grurlandırmaz ama ordaki gençleri kurumlarda görmek bizi ziyadesiyle mutlu edecektir... saygılarımla...
 
 
0 #7 ÇOK İSABETLİ BİR TALEPHüsamettin AK 30-05-2013 12:59
Yüreğinize Sağlık Sayın Başkanım Düşünceleriniz son derece olumlu ve isabetli İlçemize Yüksek Okulun açılması demek Öğrencilerimizi n hedefini büyütmesini sağlayarak büyük bir teşvik olacaktır.Nasıl Lise Açılınca Onlarca insan okuyup iş sahibi oldu sa Yüksek okul olunca bu sayı belkide yüzlerle ifade edilecektir.Tüm OTLUKBELİ'lilerinde
bu konuda destek olacaklarını düşünüyorum.Sevgi ve Selamlarımla H.AK TEŞEKKÜRLER
 
 
-1 #8 teşekkürmuhsin altundal 30-05-2013 13:15
sayın H YUSUF ALBAYRAK hocamıza çok teşekkür ederiz.bu projeye elini uzattıysa eminiz ki er yada geç olur olucak EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.saygılar
 
 
0 #9 Almanya Otlukbeli Kültür DernegiAlmanya Otlukbeli 03-06-2013 09:25
Websitemiz acilmistir

www.otlukbelikulturdernegi.de
 
 
-2 #10 YÜKSEK OKULUN FAYDASIOSMAN ÖZKAN 18-07-2013 12:43
Yüksek okulun ilçemize gelmesi yeni bir canlılık ve heyecan katacaktır. esnafımız kalkınacak gelir düzeyi artacaktır Ülkemizde o kadar fuzuli işler yapılıyor ki ilçemize yüksek okul değil bana göre Erzincan üni. bir bölümünün gelmesi bile azdır. Değerli otlukbelili hemşehrilerim her kimki ilçemize yüksek okul gelmesine karşı ise o kişiler. çok geride kalmışlar dünyadan haberleri yoktur. otlukbelinin kalkınmasını istemeyen kişilerdir. Saygılarımla Osman ÖZKAN
 
 
0 #11 yüksekokulo bir ögrenci 09-12-2013 14:15
sayın egitimci arkadaşım ben sana bu konuda katılmıyorum çünki erzincanın öyle ilçesi varki otlukbelinin nufusuna eşit oranda ve o ilçelerde yüksek okul varken bizim niye yüksek okulumuz olmasınki hem yüksek okul geldigi zaman inanıyorum ki dershanede olacak ve açılan yüksek okuldaki bölüm biraz iyiolursa gençler otlukbelideki o bölüme gelmek için daha azim ve kuvvetle çalışacaklarına inanıyorum....
 

Otlukbeli'nden Haberler

Kaymakam GÜNGÖR; Devletin Gülen Yüzü Olacağız
 
İlçemizde Trafik Kazası: 1 Ölü 4 Yaralı

 
Genç Kardeşimizden Büyük Adım

 
1. Amatör Lige Adım Adım
 
İSTANBUL"DA OTLUKBELİ BİRLİK GECESİ

 
Almanya ya Otlukbeli Çıkarması

 
Feshanede Erzincan Günleri Renkli Geçti

 
Almanya Otlukbelililer Gecesine Davetlisiniz

 
Coşarlar AVM Hizmete Açıldı

 
Zakir UZUN'dan Dev Adım

 
Yine Sonuncuyuz !

 
İlçe Müftülüğü Çalışıyor

 
OTLUKBELİ TARİHİ-1

 
Kış Erken Geldi
 
Yeni Kaymakamımız Görevine Başladı

 
İlçe Kaymakamamız Veda Ediyor

 
Denizden bir acı haberde ilçemize

 
Bu Proje İlçeye Hayat Verecek

 
Burs veren Tüm Kurumlar Listesi

 
Başkan ERCAN İlk Adımı Attı

 
Türkiye'ye Organik Yumurta Olukbeli'nden

 
Projeler İlçeye Hayat veriyor

 
Hükümet Konağı Kabuk Değiştirdi

 
Erzincan Valisinden İlçemize Ziyaret

 
Otlukbelililerden Çanakkale Gezisi

 
İl Genel Meclis Üyemiz Trafik Kazası Geçirdi

 
TOÇİ Projesi için Temeller Atıldı

 
İlçemizde Kutlu Doğum Etkinlikleri

 
Almanya'da Otlukbelililer Gecesi

 
Aynı Gün ve Aynı Saatte Buluşalım
Almanya'daki Derneğimizden Çağrı: Aynı Gün ve Aynı Saatte Buluşalım
 
Emniyet Teşkilatının 169. Yılı Kutlamaları

 
Otlukbeli Dergimizin 4. Sayısı Hizmetinizde
Otlukbeli (Genç Kuşak) Dergimizin 4. Sayısı Çıktı
 
Gençlerimiz İş Başında

 
Otlukbeli Seçimini Yaptı
 
Acil Şifalar Diliyoruz
 
Ağamçağam Derneği Açılışı Yapıldı

 
Küçük İlçemize Dev Projeler
 
Yerel Seçimler Öncesi Önemli Uyarılar
 
Gençlik Derneği Gençliği Şahlandırdı
 
İstanbul Otlukbeli Derneği Seçimini Yaptı
 
Gençlik Derneğimizden öğrencilere giyim yardımı
 
Erzincan Valiliği'nden Kulübümüze Malzeme Yardımı
 
Dergiye Reklam Vermek İsteyenlere Duyurulur
 
Gençliğin Şahlanış Gecesinde Buluşalım
 
İlçe Belediye Başkan Adayları Kesinleşti
 
Yönetime Girdik, Sonu Başkanlık Olsun
 
TEDAŞ Sesiz Sedasız Kapatılıyor
 
Kağıthane Belediyesi'nden Öğrencilerimize Yardım Eli
 
Kalp Krizi Ölüm Getirdi
 
Otlukbeli Gençlik Derneğimiz Kuruldu

 
Mahalle Muhtarlığına Yoğun İlgi
 
Nice Senelere
 
Umurlu'da Trafik Kazası
 
Derneğimizden Bir Hizmet Daha
 
İlk Galibiyetimiz Farklı Oldu
 
İSTOD'da Zakir UZUN la Ustalık Dönemi
 
Lisans ve önlisans Öğrencilerimize Duyurulur
 
İlçe Kaymakamlığımızın Hizmetleri Büyülüyor
 
Futbol Sahamız Tamamlanıyor
 
THY Otlukbelililere Kucak Açtı
 
Emniyet Amirliğimizden Örnek Çalışma
 
Askerlerimizi Dualar Eşliğinde Uğurladık
 
Etüd Merkezi Hizmete Açılıyor
 
Kulübümüzün Rakipleri Belli Oldu
 
Burası ERZİNCAN
 
TEKZİP
 
Genç Kuşak Dergimiz Çok Yakında Sizlerle
 
Kanalizasyon sorununa klişe cevap

 
Otlukbeli Muharebesi-Savaş Sırları
 
Traktör Kazası : Geçmiş Olsun
 
İlçenin Çehresi Değişiyor
 
Hediyelik Eşya Kursu Sevgisi Büyüyor
 
İlçe ilçe olalı Böyle Bayram görmedi
 
Yılın Yorumcusu: Rehim BEDİR
 
İlçe Merkezinde Korkutan Yangın
 
Vali AKDEMİR'den İlçemize Ziyaret
 
Erzincan'da Otlukbeli İftarı
 
Yol Çalışmaları Sona Yaklaştı
 
Belediye Çalışmalara Hız Verdi
 
Dernek Pikniğinde Gönüller Birleşti
 
Emniyet Teşkilatından Örnek Projeler
 
Yüksekokulumuzu İstiyoruz
 
İlçemizde 19 Mayıs Kutlamaları
 
Erzincan Otlukbelililer Derneğinden Yeşil Kampanya
 
SYDV Araç Satış İlanı
 
Eski Kaymakamımızdan İlçemize Ziyaret

 
Hizmet Sevdamız Artıyor

 
İlim Meclisine Girme Zamanı
 
Almanya'yı Otlukbelililer Uçuracak
 
İlçemizde Polis Haftası Etkinlikleri
 
Almanya'da Otlukbelililer Gecesi
 
Birlik Gecemizin Bilançosu ve Görüntüleri
 
Gelişme Çabalarımıza Bürokrasi Baltası
 
İstanbul da Otlukbeli Rüzgarı
 
İlçemizde Sıra Gecesi Renkli Geçti

 
İlçe Protokolü İstanbul'da
 
Haydi Otlukbeli İstanbul'da Buluşalım

 
İlçe Kaymakamımızdan Pazar Mesaisi
 
Otlukbeli'nin Sesi Tempo TV'de
 
Yaban Hayata Yem Takviyesi
 
Yoğun Kar Yağışı Ulaşımı Durdurdu
 
Otlukbelililer Bu Gecede Buluşacak
 
Tarihi Mezara Saygısızlık
 
Zakir UZUN İSTOD'a Başkan Seçildi
 
Erzincan Otlukbelililer Derneği Seçimini Yaptı
 
Kış Geldi Böyle Oldu !
 
OYÖD GENEL KURUL İLANI
 
Özulaş'a Otlukbelili Başkan
 
İlçe Kaymakamımızdan Erzincan Belediyesine Ziyaret

İlçe Kaymakamımız Hüseyin Tekin, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır’ı makamında ziyaret etti.

 
Kurban Bayramı Kutlamaları
 
Siz Siz olun Kaçak Avlanmayın !

27 Ekim tarihinde başlayacak olan av sezonu nedeniyle İlçe Kaymakamımız Hüseyin TEKİN Avcılarda uyarılarda bulundu.

 
3 Puanı 3 Golle Aldık
 
Kurbanlıklar Satışa Sunuldu
 
İlçe Kaymakamımız Esnaf Ziyaretinde
Göreve yeni başlayan Kaymakamımız sayın Hüseyin TEKİN, ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti.
 
Üniversite Mezunları Bu Haber Sizler İçin

İlçemiz SYDV na KPSS sonuçlarına göre Memur Alınacaktır

 
Kargın'a Acı Haber
Bingöl'de askeri konvoya düzenlenen hain terör saldırısında şehit düşen Erzincanlı Ahmet Aytekin'in baba ocağına ateş düştü.
 
Şefik AYGÖL'den İlçemize Ziyaret
Eski kaymakamımız Rize Vali Yardımcısı Şefik AYGÖL ilçemizi  ziyaret etti.
 
Rakiplerimiz Belli Oldu
 
Yeni Kaymakamımız Görevine Başladı
 
Hayat Cafer Amca'ya Güzel
 
İlçe Kaymakamımız Veda Etti
 
Mustafa SARIGÜL'den İlçemize Ziyaret
 
Alevler Yeniköy'ü Esir Aldı
 
İlçe Kaymakamımız Savur İlçesine atandı
 
Bir Çiftçinin Feryadı
 
Dikiş Nakış Sergisi Açıldı
 
Yangın Paniğe Neden Oldu
 
İlçe Merkezi Yenileniyor
 
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
 
Ot Fiyatları Tavan Yaptı
 
İlçemizde Düğün Görüntüleri
 
Askerlerimizi Dualarla Uğurladık
 
SYDV Mülakata Girecek İsim Listesi
 
19 Mayıs'ta Coşkulu Kutlamalar
 
Böyle Bir Kutlama Görülmedi
 
SYDV'na Personel Alınacaktır
 
İlçemizden Süper Final Görüntüleri
 
Suat ŞAHİN'in Başarı Öyküsü
 
Geçici İşçilerimizden Kadro Talebi
 
İlçemizde 23 Nisan Kutlamaları
 
Otlukbeli'liler Berlin'i Fethetti
 
Polis Haftası Coşkuyla Kutlandı
 
Bu İmkanlara Çoban Bulunamıyor
 
Kadın Çiftçiler Yarıştı
 
Otlukbeli Berlin'de Buluşacak
 
İlçemizde Vergi Haftası Etkinlikleri
 
TOKİ için Ayrıntılar Belli Oldu
 
Beyaz Felaket
 
TOKİ için Ön Kayıtlar Başladı
 
Erzincan'da Otlukbeli Gecesi
 
Gelir Tespiti Yaptırmayı Unutmayın
 
İki Kirpinin Gözünden Otlukbeli Savaşı
 
Gençlerimize Meslek Kazandırılıyor
 
EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandı
 
Validen İlçemize Ziyaret

 
Bir Bayram Böyle Geçti
 
Cumhuriyet Bayramını Buruk Kutladık
 
Kurbancılarımız İstanbul'da Satışa Başladı
 
Eğitimin Meyvelerini Toplamaya Başladık
 
Vatan Sağolsun
 
Erzincan'da Korkutan Deprem
 
Çifte Bayram Coşkusu
 
Gelenek Bozulmadı
 
Geceniz Mübarek Olsun
 
Eski Kaymakamımız Ölümden Döndü
 
Haydi Otlukbeli görevini yap !
 
Otlukbeli Balı raflarda yerini aldı
 
ilçemizde Yangın
 
İlçemizde Genel Seçim Sonuçları
 
Derneğimiz Turnuvada 1. Oldu
 
Hayallerimiz Yeşeriyor
 
Mesire Alanı Hizmete Açıldı
 
Şampiyon OTLUKBELİ

 

 
İlçemizde 19 Mayıs Kutlamaları

 

 
Köylerimizde Okuma Bayramları
 
Boğazlı'da Okuma Bayramı
 
23 Nisan'dan Renkli Görüntüler
23 Nisan Kutlamaları Renkli Geçti
 
Erzincan'a ''Bakan'' Yok
 
Cemre Yalan Oldu

Nisan'ın ortasında Kış Geri Döndü

 
Köyde Kurt Dehşeti
Köyde Kurt Dehşeti : 25 Kuzu Telef Oldu
 
2 Yılda 27 Milyonluk Yatırım
 
Belediyeye İtfaiye ve Makam Aracı
 
Hediyelik Eşya Kursuna Yoğun İlgi
 
Otlukbeli Gelinliğini Giydi
 
Hep Özlirem Köyüm Seni
 
Otlukbeli EVET dedi

 

 
GURUR TABLOMUZ

 
Geleceğimiz için Eğitim
 
30 Ağustos Törenlerle Kutlandı

 
Büyük Yürüyüş

Zaman Birlik zamanıdır. Birlikten dirlik doğar.

 
Yeni Bir Başlangıç

Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneğini ve emeği geçen herkesi canı gönülden kutlarım

 
Kaymakamımız göreve başladı

İlçemiz Kaymakamlığına atanan Cengiz AYHAN göreve başladı.

 
Otlukbelinde Ramazan Bayramı

 
Otlukbeli'nden Haberler 1 Başlık
Otlukbeli'nden Haberler 1 içerik özeti
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi