Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Sportif Faaliyetler arrow Otlukbeli G. Spor'a Malzeme Desteği
Otlukbeli G. Spor'a Malzeme Desteği
Tercan Belediye Başkanı Mehmet YILMAZ ve 2011 Genel Seçimlerinde Erzincan’dan MHP milletvekili adayı ve işadamı Dursun ÇOLAK kulübümüzü ziyaret ettiler.

2011 Genel seçimlerde seçim çalışmalarında ilçemizi ziyaret eden milletvekili adayı Dursun ÇOLAK’tan kulübümüze malzeme desteği talep etmiştik. Kendileri bugün kulübümüzü ziyaret ederek verdikleri sözü yerine getirdiler. Kulübümüze forma takımı, eşofman ve futbol topu hediye ettiler. Kendileri ile yaptığımız sohbette kulübümüzün sıkıntılarını paylaştık. Tercan Belediye Başkanımız Mehmet YILMAZ, önümüzdeki sezon için araç konusunda destek vereceğini belirtti.

Kulübümüze malzeme desteği sağlayan Dursun ÇOLAK ise  yaptığı konuşmada; “Bugün burada hem Otlukbeli ilçesini, hem arkadaşlarımızı dostlarımızı hem de kulübümüzü ziyaret ederek onlarla gönül bağımızı pekiştirdik.  Seçim çalışmalarında er meydanında hemşehrilerimize söz vermiştik, spor kulübü için malzeme desteği verecektik kendilerine. Bugün bu sözümüzü yerine getirdik. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bundan sonraki spor faaliyeti çalışmalarında yine yanlarında olacağız” dedi.
Desteklerinden dolayı Dursun beye ve Tercan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet YILMAZ’a şükranlarımızı sunuyoruz.


 

Yorumlar 

 
0 #1 TEŞEKKÜRREHİM BEDİR 13-04-2012 08:17
OTLUKBELİ GENÇLİK SPOR KULUBÜMÜZE MALZE YARDIMINDA BULUNAN İŞ ADAMI DURSUN ÇOLAK BEYE VE TERCAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET YILMAZ BEYE KULUBÜMÜZE VERMİŞ OLDUKLARI DESTEKLERDEN DOLAYI ŞÜKARNLARIMI SUNARIM.AYRICA VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRİLMESİDE İNSANLARA AYRICA MUTLULUK VERMEKTEDİR.
 
 
0 #2 otlukbeliSinan ÖZKAN 13-04-2012 21:00
spor kulübümüz başkanına ve MHP millet vekikili adayı sn. Dursun ÇOLAK'a spor kulübümüze yaptıkları destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum diğer iş adamları ve OTLUKBELİ halkınında kulübümüze desteklerini bekliyoruz saygılar... Sinan ÖZKAN
 
 
0 #3 Erzincan Ve Dursun ÇolakOğuzhan Bedir 14-04-2012 21:40
2011 genel seçimlerinde Erzincan sevdasıyla çıktığı yolda hemşerilerinin yarı yolda bırakmasına rağmen verdiği sözü gururlu bır Erzincanlı olarak yerine getir Erzican'ın yiğidi , gönlümüzün vekili Dursun Çolak bey ve Beledıye baskanıma saygılarımı sunuyorum . Dursun beyı Ankaraya gonderemeyen hemsılerım utansın
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi