Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Dernekten Haberler arrow Dernek Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı
Dernek Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı

          Değerli Otlukbelililer ve sayın Üyelerimiz, 2011 yılını bitirip 2012 yılına başlayacağımız bu günlerde, kendi öz benliğimizi unutmadan kendi örf ve adetlerimizden uzak bazılarının bizlere enjekte etmeye çalıştığı adetlerden ve kutlamalardan uzak sadece ömrümüzden bir yılın bittiğini ve yeni bir yıla başlarken bir yaş daha yaşlandığımızı düşünerek geçmiş yılda yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın muhasebesini yaparak yeni yılda yapmaya çalışacağımız hayırlı işlerin planını çıkartmalı, geçmişten ders alarak geleceğe ümitle bakmalıyız. Yeni yılın Tüm İslam alemine, insanlığa, memleketimize ve de siz değerli Otlukbelili hemşerilerime hayırlar getirmesini ve tüm isteklerinizin arzularınızın gerçekleşmesini Allah (cc) dan temenni ve niyaz ederim.

         
Yeni yılla birlikte 2.yılını dolduran Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneğimizin, 2012 yılında daha başarılı bir dönem geçirmesi için kendisini Otlukbelili hisseden tüm hemşehrilerimizin ve üyelerimizin yardım ve desteklerini artırarak devam ettirmeleri temennisi ile bizlerin yani dernek yönetim kurulu olarak daha güzel ve hayırlı işlere imza atmak için elimizden geldiği kadar çaba sarf edeceğine hiç şüpheniz olmasın. Yurdumuzun ve Dünyanın neresinde olursanız olun az çok demeden derneğimize katkı yapmanızı, üyelerimizin ise aidatlarını en kısa zamanda ödeyerek bizlerin yapmaya çalıştığı işlerimize destek olmanızı bekliyorum.

         
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin 2012 yılının 2011 yılından daha başarılı, sağlıklı, mutlu ve tüm arzularınıza kavuştuğu bir yıl olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.


Selçuk TEKTAŞ
Dernek Başkanı

 

 

Yorumlar 

 
+1 #1 CVP: Dernek Başkanımızın Yeni Yıl Mesajıyaşar özay 30-12-2011 21:08
sizede mutlu yıllar sayın başkan :-)
 
 
0 #2 ziyaretnimet özyürek 01-12-2012 20:25
otlukbeli ilçesinde oturan bütün tanıdıklarıma selam ve saygılarımı sunarv yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar siteleriniz çok iyi teşekkür ederiz severek izliyoruz emeği geçen tüm kardeşlerimden allah razı olsun bizde hasretliği böyle geçiriyoruz ismail abimin yeni yılını kutlarım evdekilerine selamabicim ellerinden öperim sitenizin pop müzikleri kaldırp türkükoymanızı rica ederiz saygılarımla
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi