Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Otlukbelinden Haberler arrow EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandı
EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandı

En başından beri takibini sürdürdüğümüz Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı (EKEV) burs başvuruları sonuçlandı. Evraklarını tam olarak gönderen lisans eğitimi alan öğrencilerimizin tamamı burstan faydalandı. Aşağıda eksik evraklı öğrenci listesi belirtilmiştir. İlgili öğrencilerimizin evraklarını en kısa sürede tamamlayarak Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı adresine elden veya posta ile ulaştırdıkları takdirde kendilerine de burs imkanı sağlanacaktır.

Bu süreçte  Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Sadık AĞCA ve yönetim kuruluna , Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp BILDIRIM beyefendiye ve Çekmeköy Destek Hizmetler Müdürümüz Sadirettin KARAASLAN beye şükranlarımızı sunuyoruz.

BURSU ONAYLANANLAR EKSİK EVRAKLILAR
Sıra N: Adı Soyadı DURUMU Sıra N: Adı Soyadı DURUMU
1 Adem  KIRAN ONAYLANDI 23 Deniz ŞİMŞEK BAŞVURUSU YOK
2 Bilgen  AKTÜRK ONAYLANDI 24 Emrah  ALKAN BAŞVURUSU YOK
3 Cihan ÇAKMAK ONAYLANDI 25 Fatih SAYĞI BAŞVURUSU YOK
4 Ersoy ŞENTÜRK ONAYLANDI 26 Metehan TAŞTEKİN BAŞVURUSU YOK
5 Esra YAVUZ ONAYLANDI 27 Nurdan GÜR BAŞVURUSU YOK
6 Kader  ALKOYUN ONAYLANDI 28 Okan BÖYÜK BAŞVURUSU YOK
7 Lokman  ÇİMEN ONAYLANDI 29 Öznur Aslı SEZEN BAŞVURUSU YOK
8 Mehmet  BÜYÜK ONAYLANDI 30 Recep YILMAZ BAŞVURUSU YOK
9 Ömer GÜNGÖR ONAYLANDI 31 Uğur KAYA BAŞVURUSU YOK
10 Ramazan ŞENTÜRK ONAYLANDI 32 Bünyamin TAŞTEKİN BAŞVURUSU YOK
11 Ramazan  KARA ONAYLANDI 33 Merve  GÜR BAŞVURUSU YOK
12 Sema ÖZCAN ONAYLANDI 34 Ömür  KAYA TRANSCRİPT EKSİK
13 Serpil  Çakmak ONAYLANDI 35 Ülkü ADIGÜZEL TRANSCRİPT EKSİK
14 Sevda  AKTAŞ ONAYLANDI
15 Sinem  ERCAN ONAYLANDI
16 Suat DEMİR ONAYLANDI
17 Şenol ERCAN ONAYLANDI
18 Uğur  ALTUNDAL ONAYLANDI
19 Yakup  SOLAKAÇ ONAYLANDI
20 Ayşe Nur AKTÜRK ONAYLANDI
21 Yasin DEMİR ONAYLANDI
22 KÜBRA TEKİN ONAYLANDI
 

Yorumlar 

 
+5 #1 jkjh 13-12-2011 21:16
bunlar ıkı yıllıklara burs vermıyormu
 
 
+19 #2 BURSİSTANBUL GERÇEK 16-12-2011 00:07
YÜKSEK ÖĞRENİM GÖREN KIYMETLİ GENÇLERİMİZE BURS OLANAĞI SAĞLAYAN, BAŞTA EKEV YÖNETİM KURULU BAŞKANI SADIK AĞCA'YA (AĞIRLIKTA KEMAH,KEMALİYE, REFAHİYE VE ILIÇ BÖLGESİNE) VE AKABİNDE ÖZELLİKLE OTLUKBELİ, ÇAYIRLI VE TERCAN BÖLGESİNE 8 YILDIR BU BURS OLANĞINI TÜM GÜCÜ İLE DESTEKLEYEN YÖNETİM KURULU ÜYESİ SAİM BAHADIR'A SONSUNZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİR (ÇEKMEKÖY BELEDİYESİNDE BULUNANLARIN HİÇ BİR KATKISI OLMADIĞINI BİLMENİZİDE İSTARHAM EDER, SAYGILAR SUNARIM.
 
 
-19 #3 CVP: EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandıisimsiz olmaz 16-12-2011 09:06
istanbul gerçek adıyla yorum yapan arkadaş bence isminide belirtirse bu duruma cevap vermek isteyenlere muhatap şansı bulur...
 
 
+2 #4 Tebrikihsan yıldız 16-12-2011 14:49
Bütün öğrencilerimize başarılar diler; yollarının açık olmasını yüce rabbimden niyaz ederim.
 
 
-19 #5 cevapsadirettin karaarsla 19-12-2011 12:29
İstanbul Gerçek: adıyla yorum yapan güzel kardeşim ismin çok önemli değil bil sekte olur bilme sekte ama şunu bilki Otlukbeline, Otlukbeli Halkına kurum ve kuruluşlarına Otlukbelinin Gudikine, Gıdıkına faydası olan herkese minnettarız. bu X olmuş Y olmuş farketmez. Saim Bahadır'ında emeği geçtiyse onada teşekkür ederiz. ama şunu bilki Çekmeköy Belediyesindeki lerin Bu derneğe emeği geçmiştir. Tabi sizin gibi kötü düşünen insanlar güzel şeyleri kaçırdığı için 2010 yılında yapılan Otlukbeli Yüksek Öğrenim derneğinin düzenlemiş olduğu geceye gelmediğin için yada bulunmadığın için onları göremedin ama sizin gibileri görmese de olur . şunu bil ki ( İSTANBUL GERÇEK) birilerinini yayığını yaymayalım Otlukbeline faydası olan herkese her zümreye sahip çıkalım bu ben olmuş başkası olmuş fark etmez , bu eleştir olsada olmasada katkımız elimizden geldiği kadar devam edecektir. Aslında cevap vermeyecektim onun durumuna düştüysem okuyuculardan özür dilerim . Saygılarımla.
 
 
+11 #6 CVP: EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandıilgenle.B.v.recep gü 19-12-2011 17:40
bu konuları takipcisi olan ve yardımlarını esirgemeyenlere teşekür ederim
 
 
-23 #7 Ne günlere kaldıkfuat kılıç 20-12-2011 02:15
İstanbul çok gerçek ama insanlar çok sahte ismini veremeyen ve yapılanları başkasına mal etmeye çalışan amcam, dayım ,kardeşim ,komşum veya köylüm eğer bu konuya bu kadar hakimsen ismini verde aldığın bu istihbaratı bizde değerlendirelim .Ama şunuda iyi bil istihbaratın çok kötü.
 
 
-24 #8 BURSYASİN MERAL 21-12-2011 12:07
Saygıdeğer hemşehrilerim bu burs muhabbeti birilerini rahatsız etmiş belli ki ben de aldım bu bursu öğrenimim boyunca (4 yıl boyunca). şu istanbul sen bursu mu alamadın yoksa bu kadar muzdaripsin. ama şu bi gerçek ki ben şahidim o dosyaların toplanıp gönderildiğini ve gidenlere de bursların çıktığına da. herkese çıkmıyo da burs onu da belirteyim benim erzincalı olup o bursu alamayan bir sürü arkadaşım vardı. Emeği geçenlerin hakkına girmemek lazım. Ve istanbul o kadar bilgin veya gücün var sende başka bir yerden bu arkadaşlara burs ayarla da konuş. boş beleş muhabbetlerle insanların karşısına çıkma.
 
 
-24 #9 tşk yasinfuat kılıç 21-12-2011 14:08
Yasin bu kelimelerle bu olayı bitirdin tşk ederim okumanın farkı bu. o kişinin derdi Sayın Sadirettin Beyi hiçe saymak ama onunda bi başkasınında buna gücü yetmez bende senin gibi bu sürece şait olanlardanım Sadirettin bey in ne uğraşlar verdiğine tanıklık ettimi. Yasin sen noktayı koydun istanbul gerçek sende 20 kişiye burs ayarla senide tebrik edelim gurur duyalım.
 
 
+3 #10 YatmadıFatih Erduran 23-12-2011 09:18
Benim burs bu ay yatmadı. Listede de ismim yok. Ben geçen yıl da almıştım ve hazırlıktım. Transkript gönder yeter dediler. Göderdim geçen ay yattı ama bu ay gelmedi. Sorun nedir acaba?
 
 
+22 #11 BURS(benim bilgim ve dahlim olmadan yazılanları yeni okudum)Saim bahadir 25-12-2011 08:56
KİMSE SAHİPLENMESİN:s evgili Dostlar.hayırlı islere kim vesile olursa yapan kadar o sevaba ortak olur. kibir ve benlik bir müslümana yakışmaz herseyin sahibi ve haberdari olan Rabbim mükâfatınızı ve mukafatimizi versin .vakfımıza katkıda bulunan tüm hayır sahiplerinede tesekkurederim burs alan kardesleriminde insaallah burs aldıkları vakfımıza sahip çıkarsalar arkadan gelenlere sahip çıkmış olurlar ve Vakif anlamını yitirmemiş olur.giyabimda benim icin kim ne dusunuyorsa rabbim ona on katini nasipetsin..Biz neslimizin ülkemize ve ailesine manevi degerlerine sahip olan nesiller bırakmaktan baskacada bir beklenti ve hesabımız olmaz.Rabbim bizleri hayırda yarisanlarden eylesin.
 
 
-19 #12 Saim beyfuat kılıç 27-12-2011 00:59
Kimsenin sahiplendiği yok kimin emeği geçti ise Allah razı olsun buradaki bu polemik sadece İSTANBUL GERÇEK in ortaya attığı Çekmeköy Belediyesinde bulunanların hiç bir katkısının olmadığıdır.Zaten kimlerin emeğinin geçtiği yukarıda yazıyor tabi ki doğal olarak sizinde payınız verilmiş yönetimde olduğunuzdan dolayı.Adını bile veremeyen ve bu polemiği hakarete kadar götüren o şahsın seviyesine de düşmemek adına bu benim son yorumum çünkü karşımda muhatap yok saygılar.
 
 
+10 #13 ne yapıyorsunuz.veya ne yapmaya çalışıyorsunuzkarakulaklı 28-12-2011 13:23
öncelikle benlik şeytana mahsuztur nedir bu benlik kibir.ya allah aşkına kaş hemşerimiz çekmeköyde ikamet ediyor.kime ne faydaları olmuş.üç kuruş burs için bu kadar reklam bence abartı oluyor tamam yardımcı oldularsa güzel.allah ın rızasını almışlardır.buda güzel zaten o makamda olmalarının amacı da odur.ya anlamıyorum istanbula geleli 3 bilemedin 5 sene olmuştur.hemen bir sahiplenme biz yıllardır hemşerilerimizi n kahrını çektik iyi günde kötü günde yanlarında olduk ama reklamda yapmadık yapmayacağız.o yüzdende isim kullanmıyorum.ayıptır bir burs olayında birbirinize düştünüz yok dayısı polismiş yok çekmeköy belediyesiyimiş .yok daha neler ayıptır bu site sadece otlukbeli için sıyaset amacı taşımaya başladı. lütfen sevyeli olalım lütfen.selamlar saygılar
 
 
-8 #14 :)))otlkblm 29-12-2011 18:09
yorumlarda biri bi taş atıyor işin yoksa ona laf yetiştirmek için uğraş dur. ilçemize yapılan herşeye ihtiyaç var. kimi burs verir kimi aracı olur. hepsinede teşekkür ederiz. ama ilçemizin durumu içler acısı nufus yok olmak üzere Allahtan tektaşlar da şu binaları yapmışlar yoksa iyice köy olacaktı. herkes çeşitli sebeplerle göç etmiş istanbula ve yatırımlarınıda doğal olarak oralara yapmışlar. herkese saygı duymak lazım. eleştirmek kolay hele böyle bi site üzerinde eleştirmek daha kolay. gerçi ne yapcaz bizlerede eğlence lazım
 
 
-10 #15 CVP: EKEV Burs Başvuruları SonuçlandıSelçuk TEKTAŞ 30-12-2011 16:56
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki burada kimsenin ne reklamı ne de siyaseti yapılıyor. Her kim ilçemiz adına özellikle eğitim adına birşeyler yapıyorsa onları karalamak değil arkalarında durmak lazım, Yaklaşık 2 ay önce Sadirettin bey tarafından ilçemizdeki öğrencilerin listesi istendi EKEV bursu için. Gerekli çalışmayı yaptık gönderdik, Kendileri sağolsun gerekli çalışmaları yapmış ve başvurusu olan her öğrencimize burs imkanı sağlamıştır, haberi insanları onurlandırmak adına kendimiz yaptık, buna reklam olarak bakmamak lazım, Saim beye ve diğer katkısı olan büyüklerimize de tekrar teşekkür ediyoruz, desteklerini esirgemedikleri için.
Özellikle şunun bilinmesini isterim ki reklamının yapılmasını istemeyen biri derseniz ilk sıralarda Sadirettin beyi sayabilirim, İstanbul daki gecemizde kendisi o kadar çok uğraş vermiştir ki, hangisini saysak; davetiyelerin basımından , dergilere, plaketlere kadar tüm baskıları ücretsiz yaptırmıştır. O kadar koşturduğunu da saymıyoruz. İmkanı olup ta yaptırmayan çok insanımız var.
Birileri bir şeyler yapıyorsa neden onları yükseltmek yerine kuyusunu kazıp çukura atmaya çalışıyoruz, bizden başka böyle yapan varmıdır, belki vardır ama iyi örnek değil bunlar.
 
 
+6 #16 2012Zakir UZUN_ 30-12-2011 21:49
Değerli dostlarım yeni bir yıl yeni umutlar demektir umutlarınızın bol olduğu hayaellerinizin nihayet bulacağı Sağlıklı,huzurl u,mutlu ve bereketli bir 2012 dileklerimi selam sevgilerimle sunuyorum.
Dostlarım bu site vasıtası ile ilçemizdeki yerel haberlerden bilgi sahibi olmaktayız emeği geçen arkadaşlara da teşekkürlerimi sunuyorum güzel bir çalışma .
yanlız bir hususuda belirtmeden geçemeyeceğim yapılan yorumların seviyesi biraz düşmüyormu bu site ulusal bir site konumunda daha dikkatli yorumlar yazmamız ilçemiz adına daha şık olur kanaatindeyim bir otlukbeliliye yakışanda budur.
bursları veren üyesi olduğum EKEV de sizler gibi bir dernektir burs vermeye başladığımızda 30 öğrenci ile başladık hamdolsun şimdi EKEV 3.000 öğrencimize burs vermektedir EKEV den verilen burslara şu yardımcı oldu veya bu yardımcı oldu tartışması yerine geçenyılda demiştim neden otlukbelililer 50 adet burs verdi diyemiyoruz bence bunun formülünü araştıralım.
Saim BAHADIR a gelince çok sevdiğim değer verdiğim bir hemşerimizdir ve verilen bursların altında da onun bizzat imzası vardır bölge sorumlusu o dur ALLAH razı olsun saim bey kardeşim yakışır sana.
hepinizi en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum ALLAHA amenet olun.
 
 
-2 #17 cvp.bursla ilgilihulisi 19-01-2012 23:56
sadece burslar gündem olunca allah cc aklınıza gelmesin dikkat ölümde var
 
 
-1 #18 burcuburs 01-02-2012 19:23
burs başvurusunda bulundum fakat olumlu ya da olumsuz hiç bir sonuç alamadım.Sadece yukarıda belirtilen 22 kişiye mi burs verildi
 
 
0 #19 basvuruenes yilmaz 26-09-2013 13:20
ya su ekev basvurusunu yapamıyorum yardım edermisiniz lütven
 
 
+1 #20 CVP: EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandıaziz 04-10-2013 18:30
yazıklar olsun ya bu ne biçim iş kendi tanıdıklarına burs veriyo bunlar sonrada bu kadar öğrenciye burs verdik deyip internette gazetede vs. reklamını yapıyolar bu ne biçim bir kurum anlayışıdır yazıklar olsun
 

Otlukbeli'nden Haberler

Kaymakam GÜNGÖR; Devletin Gülen Yüzü Olacağız
 
İlçemizde Trafik Kazası: 1 Ölü 4 Yaralı

 
Genç Kardeşimizden Büyük Adım

 
1. Amatör Lige Adım Adım
 
İSTANBUL"DA OTLUKBELİ BİRLİK GECESİ

 
Almanya ya Otlukbeli Çıkarması

 
Feshanede Erzincan Günleri Renkli Geçti

 
Almanya Otlukbelililer Gecesine Davetlisiniz

 
Coşarlar AVM Hizmete Açıldı

 
Zakir UZUN'dan Dev Adım

 
Yine Sonuncuyuz !

 
İlçe Müftülüğü Çalışıyor

 
OTLUKBELİ TARİHİ-1

 
Kış Erken Geldi
 
Yeni Kaymakamımız Görevine Başladı

 
İlçe Kaymakamamız Veda Ediyor

 
Denizden bir acı haberde ilçemize

 
Bu Proje İlçeye Hayat Verecek

 
Burs veren Tüm Kurumlar Listesi

 
Başkan ERCAN İlk Adımı Attı

 
Türkiye'ye Organik Yumurta Olukbeli'nden

 
Projeler İlçeye Hayat veriyor

 
Hükümet Konağı Kabuk Değiştirdi

 
Erzincan Valisinden İlçemize Ziyaret

 
Otlukbelililerden Çanakkale Gezisi

 
İl Genel Meclis Üyemiz Trafik Kazası Geçirdi

 
TOÇİ Projesi için Temeller Atıldı

 
İlçemizde Kutlu Doğum Etkinlikleri

 
Almanya'da Otlukbelililer Gecesi

 
Aynı Gün ve Aynı Saatte Buluşalım
Almanya'daki Derneğimizden Çağrı: Aynı Gün ve Aynı Saatte Buluşalım
 
Emniyet Teşkilatının 169. Yılı Kutlamaları

 
Otlukbeli Dergimizin 4. Sayısı Hizmetinizde
Otlukbeli (Genç Kuşak) Dergimizin 4. Sayısı Çıktı
 
Gençlerimiz İş Başında

 
Otlukbeli Seçimini Yaptı
 
Acil Şifalar Diliyoruz
 
Ağamçağam Derneği Açılışı Yapıldı

 
Küçük İlçemize Dev Projeler
 
Yerel Seçimler Öncesi Önemli Uyarılar
 
Gençlik Derneği Gençliği Şahlandırdı
 
İstanbul Otlukbeli Derneği Seçimini Yaptı
 
Gençlik Derneğimizden öğrencilere giyim yardımı
 
Erzincan Valiliği'nden Kulübümüze Malzeme Yardımı
 
Dergiye Reklam Vermek İsteyenlere Duyurulur
 
Gençliğin Şahlanış Gecesinde Buluşalım
 
İlçe Belediye Başkan Adayları Kesinleşti
 
Yönetime Girdik, Sonu Başkanlık Olsun
 
TEDAŞ Sesiz Sedasız Kapatılıyor
 
Kağıthane Belediyesi'nden Öğrencilerimize Yardım Eli
 
Kalp Krizi Ölüm Getirdi
 
Otlukbeli Gençlik Derneğimiz Kuruldu

 
Mahalle Muhtarlığına Yoğun İlgi
 
Nice Senelere
 
Umurlu'da Trafik Kazası
 
Derneğimizden Bir Hizmet Daha
 
İlk Galibiyetimiz Farklı Oldu
 
İSTOD'da Zakir UZUN la Ustalık Dönemi
 
Lisans ve önlisans Öğrencilerimize Duyurulur
 
İlçe Kaymakamlığımızın Hizmetleri Büyülüyor
 
Futbol Sahamız Tamamlanıyor
 
THY Otlukbelililere Kucak Açtı
 
Emniyet Amirliğimizden Örnek Çalışma
 
Askerlerimizi Dualar Eşliğinde Uğurladık
 
Etüd Merkezi Hizmete Açılıyor
 
Kulübümüzün Rakipleri Belli Oldu
 
Burası ERZİNCAN
 
TEKZİP
 
Genç Kuşak Dergimiz Çok Yakında Sizlerle
 
Kanalizasyon sorununa klişe cevap

 
Otlukbeli Muharebesi-Savaş Sırları
 
Traktör Kazası : Geçmiş Olsun
 
İlçenin Çehresi Değişiyor
 
Hediyelik Eşya Kursu Sevgisi Büyüyor
 
İlçe ilçe olalı Böyle Bayram görmedi
 
Yılın Yorumcusu: Rehim BEDİR
 
İlçe Merkezinde Korkutan Yangın
 
Vali AKDEMİR'den İlçemize Ziyaret
 
Erzincan'da Otlukbeli İftarı
 
Yol Çalışmaları Sona Yaklaştı
 
Belediye Çalışmalara Hız Verdi
 
Dernek Pikniğinde Gönüller Birleşti
 
Emniyet Teşkilatından Örnek Projeler
 
Yüksekokulumuzu İstiyoruz
 
İlçemizde 19 Mayıs Kutlamaları
 
Erzincan Otlukbelililer Derneğinden Yeşil Kampanya
 
SYDV Araç Satış İlanı
 
Eski Kaymakamımızdan İlçemize Ziyaret

 
Hizmet Sevdamız Artıyor

 
İlim Meclisine Girme Zamanı
 
Almanya'yı Otlukbelililer Uçuracak
 
İlçemizde Polis Haftası Etkinlikleri
 
Almanya'da Otlukbelililer Gecesi
 
Birlik Gecemizin Bilançosu ve Görüntüleri
 
Gelişme Çabalarımıza Bürokrasi Baltası
 
İstanbul da Otlukbeli Rüzgarı
 
İlçemizde Sıra Gecesi Renkli Geçti

 
İlçe Protokolü İstanbul'da
 
Haydi Otlukbeli İstanbul'da Buluşalım

 
İlçe Kaymakamımızdan Pazar Mesaisi
 
Otlukbeli'nin Sesi Tempo TV'de
 
Yaban Hayata Yem Takviyesi
 
Yoğun Kar Yağışı Ulaşımı Durdurdu
 
Otlukbelililer Bu Gecede Buluşacak
 
Tarihi Mezara Saygısızlık
 
Zakir UZUN İSTOD'a Başkan Seçildi
 
Erzincan Otlukbelililer Derneği Seçimini Yaptı
 
Kış Geldi Böyle Oldu !
 
OYÖD GENEL KURUL İLANI
 
Özulaş'a Otlukbelili Başkan
 
İlçe Kaymakamımızdan Erzincan Belediyesine Ziyaret

İlçe Kaymakamımız Hüseyin Tekin, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır’ı makamında ziyaret etti.

 
Kurban Bayramı Kutlamaları
 
Siz Siz olun Kaçak Avlanmayın !

27 Ekim tarihinde başlayacak olan av sezonu nedeniyle İlçe Kaymakamımız Hüseyin TEKİN Avcılarda uyarılarda bulundu.

 
3 Puanı 3 Golle Aldık
 
Kurbanlıklar Satışa Sunuldu
 
İlçe Kaymakamımız Esnaf Ziyaretinde
Göreve yeni başlayan Kaymakamımız sayın Hüseyin TEKİN, ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti.
 
Üniversite Mezunları Bu Haber Sizler İçin

İlçemiz SYDV na KPSS sonuçlarına göre Memur Alınacaktır

 
Kargın'a Acı Haber
Bingöl'de askeri konvoya düzenlenen hain terör saldırısında şehit düşen Erzincanlı Ahmet Aytekin'in baba ocağına ateş düştü.
 
Şefik AYGÖL'den İlçemize Ziyaret
Eski kaymakamımız Rize Vali Yardımcısı Şefik AYGÖL ilçemizi  ziyaret etti.
 
Rakiplerimiz Belli Oldu
 
Yeni Kaymakamımız Görevine Başladı
 
Hayat Cafer Amca'ya Güzel
 
İlçe Kaymakamımız Veda Etti
 
Mustafa SARIGÜL'den İlçemize Ziyaret
 
Alevler Yeniköy'ü Esir Aldı
 
İlçe Kaymakamımız Savur İlçesine atandı
 
Bir Çiftçinin Feryadı
 
Dikiş Nakış Sergisi Açıldı
 
Yangın Paniğe Neden Oldu
 
İlçe Merkezi Yenileniyor
 
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
 
Ot Fiyatları Tavan Yaptı
 
İlçemizde Düğün Görüntüleri
 
Askerlerimizi Dualarla Uğurladık
 
SYDV Mülakata Girecek İsim Listesi
 
19 Mayıs'ta Coşkulu Kutlamalar
 
Böyle Bir Kutlama Görülmedi
 
SYDV'na Personel Alınacaktır
 
İlçemizden Süper Final Görüntüleri
 
Suat ŞAHİN'in Başarı Öyküsü
 
Geçici İşçilerimizden Kadro Talebi
 
İlçemizde 23 Nisan Kutlamaları
 
Otlukbeli'liler Berlin'i Fethetti
 
Polis Haftası Coşkuyla Kutlandı
 
Bu İmkanlara Çoban Bulunamıyor
 
Kadın Çiftçiler Yarıştı
 
Otlukbeli Berlin'de Buluşacak
 
İlçemizde Vergi Haftası Etkinlikleri
 
TOKİ için Ayrıntılar Belli Oldu
 
Beyaz Felaket
 
TOKİ için Ön Kayıtlar Başladı
 
Erzincan'da Otlukbeli Gecesi
 
Gelir Tespiti Yaptırmayı Unutmayın
 
İki Kirpinin Gözünden Otlukbeli Savaşı
 
Gençlerimize Meslek Kazandırılıyor
 
EKEV Burs Başvuruları Sonuçlandı
 
Validen İlçemize Ziyaret

 
Bir Bayram Böyle Geçti
 
Cumhuriyet Bayramını Buruk Kutladık
 
Kurbancılarımız İstanbul'da Satışa Başladı
 
Eğitimin Meyvelerini Toplamaya Başladık
 
Vatan Sağolsun
 
Erzincan'da Korkutan Deprem
 
Çifte Bayram Coşkusu
 
Gelenek Bozulmadı
 
Geceniz Mübarek Olsun
 
Eski Kaymakamımız Ölümden Döndü
 
Haydi Otlukbeli görevini yap !
 
Otlukbeli Balı raflarda yerini aldı
 
ilçemizde Yangın
 
İlçemizde Genel Seçim Sonuçları
 
Derneğimiz Turnuvada 1. Oldu
 
Hayallerimiz Yeşeriyor
 
Mesire Alanı Hizmete Açıldı
 
Şampiyon OTLUKBELİ

 

 
İlçemizde 19 Mayıs Kutlamaları

 

 
Köylerimizde Okuma Bayramları
 
Boğazlı'da Okuma Bayramı
 
23 Nisan'dan Renkli Görüntüler
23 Nisan Kutlamaları Renkli Geçti
 
Erzincan'a ''Bakan'' Yok
 
Cemre Yalan Oldu

Nisan'ın ortasında Kış Geri Döndü

 
Köyde Kurt Dehşeti
Köyde Kurt Dehşeti : 25 Kuzu Telef Oldu
 
2 Yılda 27 Milyonluk Yatırım
 
Belediyeye İtfaiye ve Makam Aracı
 
Hediyelik Eşya Kursuna Yoğun İlgi
 
Otlukbeli Gelinliğini Giydi
 
Hep Özlirem Köyüm Seni
 
Otlukbeli EVET dedi

 

 
GURUR TABLOMUZ

 
Geleceğimiz için Eğitim
 
30 Ağustos Törenlerle Kutlandı

 
Büyük Yürüyüş

Zaman Birlik zamanıdır. Birlikten dirlik doğar.

 
Yeni Bir Başlangıç

Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneğini ve emeği geçen herkesi canı gönülden kutlarım

 
Kaymakamımız göreve başladı

İlçemiz Kaymakamlığına atanan Cengiz AYHAN göreve başladı.

 
Otlukbelinde Ramazan Bayramı

 
Otlukbeli'nden Haberler 1 Başlık
Otlukbeli'nden Haberler 1 içerik özeti
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi