Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Dernekten Haberler arrow İLK ADIM
İLK ADIM

                                                              Image

Yürümeye yeni başlayan bir çocuğu düşünün, bir yandan atılan her adımın verdiği bir heyecan, diğer yandan düşme korkusu....Bu duyguları bir arada yaşamak atılan adımlara değer ki, herşeye rağmen yürümeye çalışır. Düşmeyi göz önüne almıştır artık, yürümek ve hayata yeni bir sayfa açmak yolunda...

Böyle bir adım atıyoruz, böyle bir aşamadan geçiyoruz, bunu yaparken tıpkı çocuğun her adım atışında omzundan bir el desteği hissetmek zorunda olduğu gibi sizlerinde desteklerinizi hissetmek istiyoruz. 

İlçemizde özellikle yazılı basın anlamında şuana kadar hemen hemen hiçbir çalışma yapılmamasını kendimizde bir eksiklik olarak gördüğümüzden GENÇ KUŞAK adlı dergimizi yayımlamaya karar verdik. Bu çalışmada özellikle genç arkadaşlarımızın samimi ve heyecanlı çalışmaları bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Sizlerin destekleri sayesinde daha başarılı ve güzel çalışmalara imza atacağımızdan şüpheniz olmasın.  

Dernek olarak kurulduğumuz günden bugüne ilçemize hizmet noktasında neler yapabiliriz, eksikliklerimiz ve yapmamız gerekenler nelerdir sorularına cevap bulmaya çalıştık. Özellikle birlik ve beraberlikten yoksun olmamız, ve kendi içerimizde birliği sağlayamamış olmamız en büyük eksikliğimiz olduğunu gördük. Takdir edersiniz ki kendi içerimizde birlik ve beraberliği sağlayamadıktan sonra dışarının bize bakış açısını değiştirmek pek kolay değil. Derneğimizin her ay düzenli aralıklarla yapılan istişare toplantıları için özellikle kahvehanelerimizi tercih ettik. Amacımız birlik ve beraberliği sağlamak adına somut adımlar atmaktı. Bir ölçüde bunu başardığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.   

           3 aylık düzenli aralıklarla sizlerin hizmetini sunmayı düşündüğümüz dergimizin ve derneğimizin www.otlukbeli.org.tr  adlı resmi sitesinin  amacına ulaşmasını ve siz tüm hemşehrilerimizin maddi ve manevi desteklerinizi esirgemeyeceğini temenni ediyorum. 
                                                                                        

                                                                                
Selçuk TEKTAŞ
                                                                 Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği Başkanı 

 

Yorumlar 

 
+1 #1 tebriklerotlukbeli24 30-08-2010 14:34
çok güzel bir site olmuş, emeğinize sağlık, derneğimizi tebrik ederim
 
 
+1 #2 tebriklerserkan 10-09-2010 23:20
ilçemiz adına atılan her adım bizler için çok değerlidir. böyle bir derneği açarak birlik ve beraberliği sağlamada önemli bir faaliyeti yerine getirip ve ilçemizin kalakınması açısından yüksek okulun açılması için çalışmalarınızı samimi şekilde yaptığınız için çok teşekkür ederiz...
 
 
0 #3 tebriklerözaytaç 14-09-2010 13:35
sayın başkanımız yazılarınız çok anlamlı inallah devamını bekliyoruz...
 
 
0 #4 tebriklerAHMET BOZDEMİR 10-12-2010 20:27
ilçemiz adına yapılan her çalıma kutsal ve değerlidir böyle bir derneği açarak birlik ve beraberliğin gerçekleşmesind e büyük katkılar sağladığnız için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
 

DERNEK BRİFİNGİ

DERNEK BRİFİNGİ

Facebook Adresimiz

Okuyucu Yorumları

GENEL BİLGİLER

Otlukbeli'ni Tanıyalım

Tarihçe

Coğrafi Yapı

Otlukbeli Savaşı

Otlukbeli Gölü

Dernek Faaliyetlerimiz

Hesap Numaralarımız

Gülelim Eğlenelim

Derneklerimiz

KÖYLERİMİZ
----------------------------
Ağamçağam
----------------------------
Boğazlı
----------------------------
Karadivan
----------------------------
Küçük Otlukbeli
----------------------------
Ördekhacı
----------------------------
Söğütlü
----------------------------
Umurlu
----------------------------
Avcıçayırı
----------------------------
Yeşilbük
----------------------------
Yeniköy
----------------------------
     Köylerimiz için
   Temsilci Aranıyor
Lütfen irtibata geçiniz

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj
söğütlü sevdesı
otlukbeli ve söğütlü köyü cok güzel şimd
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE YAYIN İLKELERİ

 1. Bu internet sitesi Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin resmi yayın organıdır.
 2. Bu sitede yayınlanan tüm materyallerin, resimlerin, yazı, makale, şiir vb. malzemelerin telif hakkı Otlukbeli Yüksek Öğrenim Derneği'ne ait olup izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.
 3. Herhangibir siteden bu siteye erişmek için izinsiz bağlantı ve link konulamaz.
4. Bu sitede yayınlanması istenilen her türlü materyal Otlukbeli Yüksek Öğrenim  Derneği Yönetim Kurulu onayıyla yayınlanır.

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi